برگزاري جلسات توجيهي كارشناسان تشکل‌های ديني

تاریخ:1396/10/5

نسخه چاپی

" جلسه توجيهي آموزشي دو روزه كارشناسان شش استان كشور در اداره كل تشکل‌های ديني و مراکز فرهنگي معاونت فرهنگي وتبليغ دفترمركزي سازمان تبليغات اسلامي برگزار شد. "

 به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حسام سيروس  معاون مديركل تشکل‌های ديني و مراکز فرهنگي با اعلام اين خبر افزود: از سياستهاي اداره كل اين است كه در راستاي يكسان سازي ادبيات صف و ستاد، از هر كارشناسي كه در استانها در حوزه عملكردي تشكلهاي ديني استان وارد مي شود دعوت مي گردد تا در نشست دو روزه اي در اداره كل ضمن معارفه با روند فعاليتها و مطالبات اداري اين حوزه عملكردي آشنا و توجيه شود تا اثربخشي مناسبي در كار خود در استان داشته باشد.

معاون مديركل تشکل‌های ديني و مراکز فرهنگي درباره اين كارگاه توجيهي آموزشي تصريح كرد: در اين جلسات آموزشي كارشناسان جديد الانتصاب شش استان كشور با كليه مديران گروهها و كارشناسان تخصصي بخشهاي مختلف اداره كل تشكل هاي ديني و مراكز فرهنگي و همچنين با فرآيند برنامه هاي اداره كل در موضوعات اصلي مناسبت‌های مذهبي و انقلابي، هیئات مذهبي و مداحان، انجمن‌های اسلامي و کانون‌های فرهنگي و نيز سامانه طوبي آشنا شدند.

سيروس در خاتمه افزود: در پايان اين دوره دو روزه، آیین‌نامه‌ها و مستندات لازم نيز به شرکت‌کنندگان تقديم گرديد.

گفتني است كارشناسان تشكلهاي ديني استانهاي: خراسان جنوبي، خراسان رضوي، زنجان، كردستان ،آذربايجان شرقي و خوزستان در این نشست حضورداشته‌اند.


منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی