ئیس شورای هیئات مذهبی سیریک انتخاب شد.

تاریخ:1396/10/4

نسخه چاپی

" با حضور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سیریک ازتوابع استان هرمزگان، جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی تبلیغات اسلامی سیریک برگزار شد. "

  به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی تبلیغات اسلامی سیریک با حضور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

حجت‌الاسلام جعفری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سیریک هدف از تشکیل این شورا را ساماندهی هیئات مذهبی برای نقش آفرینی تشکل های مذکور در کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد و افزود: از دیگر اهداف تشکیل شورای هیئت های مذهبی می توان به ایجاد انسجام و تحکیم وحدت وحدت و هماهنگی فکری و عملی در فعالیت های هیئات مذهبی نامبرد.

وی اظهار داشت: استفاده از توان بالقوه و بالفعل همه هیئتهای مذهبی، آسیب ‌شناسی شئون فرهنگی در مناسبتها، افزایش مشارکت مردمی در برنامه‌های مذهبی، استفاده بهینه از ظرفیتهای موجود در هیئتهای مذهبی، هماهنگی و همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی در صدور مجوز به هیئتهای مذهبی از دیگر وظایف این شورا است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سیریک، استفاده از توان و تجارب نیروهای مذهبی و افزایش مدیریت مشارکتی در تصمیم سازی فرهنگی را از موارد مهم توانمندی های شورای هیئات مذهبی عنوان کرد.

در ادامه پس از اخذ آرا، عباس شرفی با کسب اکثریت آرا به‌عنوان رئیس، علی فولادی، نائب رئیس و محمد قورچی زاده به‌عنوان دبیر این شورا انتخاب شدند.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی