تشکیل اولین جلسه شورای هیئات مذهبی شهرستان در اداره تبلیغات اسلامی زرین دشت

تاریخ:1396/10/4

نسخه چاپی

" حجت‌الاسلام نوروزی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرین دشت ازتوابع استان فارس از برگزاري اولین جلسه شوراهای هیئات مذهبی شهرستان در اداره تبلیغات اسلامی و انتخاب مسئول هیئات خبر داد. "

  به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام نوروزی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرین دشت از تشکیل اولین جلسه شوراهای هیئات مذهبی شهرستان در اداره تبلیغات اسلامی و انتخاب مسئول هیئات خبر داد.

وی با اشاره به تایید صحت انتخابات شورای هیئات مذهبی این شهرستان توسط اداره کل گفت: افرادی که در پنجمین دوره انتخابات به‌عنوان اعضاء شورا با اکثریت آرا انتخاب شدند امروز با در خواست رئیس اداره تبلیغات در اولین جلسه هماهنگی برای انتخاب مسئول شورا در جلسه حاضر شدند.

ایشان بیان داشت: در این جلسه همچنین از طرف حضار نظراتی برای بهبود روند فعالیت شورا و همکاری با هیئات مذهبی ایراد شد و در این باره تصمیماتی اتخاذ گردید.

حجت‌الاسلام نوروزی اظهار داشت: انتخاب مسئول این شورا برای یک دوره دو ساله است که پس از این دوره مجددا باید با تصمیم اعضاء شورا و رئیس اداره تبلیغات در این رابطه تصمیم گیری و مسئول شوراء انتخاب گردد.


منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی