برگزاری نشست هم‌اندیشی نماینده هیات امنا سازمان تبلیغات اسلامی با تشکل‌های دینی و قرآنی شهریار

تاریخ:1400/3/17

نسخه چاپی

" نماینده هیات امنا سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در محل اداره تبلیغات اسلامی شهریار، با مسئولان تشکل‌های دینی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهریار گفت: نقوی، نماینده هیات امنا سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در محل این اداره با مسئولان تشکل‌های دینی و قرآنی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، در این دیدار که با هدف تعامل و ارتباط مستقیم هیات امنا سازمان تبلیغات اسلامی و در ادامه سلسله دیدارهای این نهاد با مجموعه های تحت پوشش تبلیغات اسلامی در سراسر کشور انجام شد در رابطه با ظرفیت‌ها، مشکلات و خواسته‌های مسئولان تشکل‌های دینی و قرآنی در حوزه امور فرهنگی و دینی بحث و تبادل نظر شد.
نقوی، در این دیدار با اشاره به جایگاه سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی از جمله نهادهایی است که با هدف اعتلای فرهنگ نغز و پربار اسلام راستین و تبلور حیات معنوی و تعیین و ترویج شاخص‌های اعتقادی بنیاد نهاده شده است.
در این دیدار، اعضای شورای هیات مذهبی، مسئولان مراکز قرآنی و اعضای کانون مداحان این شهرستان در رابطه با راهکار‌های تقویت فعالیت‌های مذهبی و بهبود اثربخشی اقدامات فرهنگی، نظرات و دیدگاه های خود را با نماینده هیات امنا سازمان تبلیغات اسلامی در میان گذاشتند.
نقوی، نیز در پایان ابراز امیدواری کرد با جمع بندی نظرات و پیشنهادات مجموعه‌های تحت پوشش تبلیغات اسلامی در سراسر کشور بتوان راهکارهای عملیاتی برای تحقق اهداف عالیه سازمان تبلیغات اسلامی ارایه کرد.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی