جلسه شورای هیئات مذهبی شمیرانات برگزار شد

تاریخ:1400/3/16

نسخه چاپی

" جلسه شورای هیئات مذهبی شمیرانات درخصوص برنامه های ماه محرم 1400 برگزار شد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام اکبر زوبین، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات از برگزاری جلسه شورای هیئات مذهبی شمیرانات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، در این جلسه حجت‌الاسلام زوبین گفت: در سال جاری سه هدف محوری سازمان تبلیغات اسلامی، ایجاد امید و نشاط در جامعه، ارتباط تنگاتنگ و دسترسی به مردم و بهره‌گیری هرچه بیشتر از گروه های جهادی و همچنین فرزندآوری و افزایش جمعیت است، بنابراین با توجه به نزدیک شدن به انتخابات پیش‌رو، باید تمام توان خود را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای متمرکز کنیم و در این راستا نقش هیئات مذهبی با ظرفیت بالایی که برخودارند بسیار موثر است و انتظار می‌رود این شورا حداکثر تلاش را داشته باشد که این مهم تحقق یابد.
وی در ادامه افزود: از هیئات مذهبی می خواهیم در طرح جشنواره ملی مادرم فاطمه (س) که با همکاری این اداره و موسسه فرهنگی تبلیغی روح الجنان و دانشگاه امام صادق (ع) در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال برگزاری است شرکت کرده و آثار خود را از طریق پیام رسان های واتساپ، ایتا و بله به شماره 09057036275 و یا پست الکترونیکی roohaljanan@jmail.com ارسال کنند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات همچنین اظهار کرد: در پایان جشنواره که همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی بن ابیطالب (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) است جوائز ارزنده‌ای به نفرات اول تا سوم اهداء خواهد شد.
گفتنی است در پایان این جلسه، محسن سوهانی، رئیس شورای هیئات مذهبی شمیرانات، برنامه های پیشنهادی ماه محرم امسال را اعلام کرد.
منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی