آستان شاهچراغ، بانک اطلاعاتی مدیحه‌سرایی ویژه دهه کرامت راه‌اندازی کرد

تاریخ:1400/3/11

نسخه چاپی

" معاون فرهنگی و ارتباطات اسلامی آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) اعلام کرد: بانک اطلاعاتی مدیحه‌سرایی ویژه دهه کرامت در آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) راه اندازی شده است. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت الاسلام احمد سلامی دوشنبه ۱۰ خرداد در جلسه کمیته هماهنگی تبلیغ در مراسم فرهنگی و مذهبی ستاد دهه کرامت استان فارس به میزبانی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گفت:با توجه به لزوم هماهنگی مبلغین و مداحان برای استفاده از محتوای پیرامون دهه کرامت، آستان مقدس احمدی بانک اطلاعاتی مدیحه سرایی دهه کرامت را تهیه کرده است و مداحان با استفاده از آن می توانند برای حضرت شاهچراغ (ع) مدیحه سرایی کنند.
حجت الاسلام سلامی  درادامه افزود: هماهنگی مبلغین و مداحان برای استفاده از محتوای پیرامون دهه کرامت از جمله فعالیت هایی است که باید در دستور کار باشد از این رو آستان مقدس بانک اطلاعاتی مولودی خوانی و مدیحه سرایی، دهه مبارک کرامت را تهیه کرده است و عزیزان مداح و کانون مداحان با استفاده از آن می توانند برای حضرت شاهچراغ (ع) مدیحه سرایی کنند.
معاون فرهنگی و ارتباطات اسلامی آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) افزود: شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به زیر مجموعه خود ابلاغ کند و هماهنگی انجام شود تا ائمه جمعه ضمن بیان برنامه های دهه کرامت و حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در نمازهای جمعه، در شب بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع) برنامه های تبلیغی، معرفی حضرت و جشن بزرگداشت را برگزار کنند.
منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی