حسین هوشیار از بیمارستان مرخص شد

تاریخ:1400/2/17

نسخه چاپی

" حسین هوشیار مداح اهل بیت (ع) که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، با بهبود وضعیت عمومی بدن، مرخص شده و ادامه روند درمان را در منزل پیگیری می‌کند. "

 به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حسین هوشیار از مداحان خوب کشورمان که از ابتدای ماه رمضان دچار بیماری کرونا شده بود و چند روزی را هم با درگیری ریه‌ها در بیمارستان بستری بود، از بیمارستان مرخص و ادامه روند درمان را در خانه پیگیری می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، این مداح اهل بیت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: از چهاردهمین روز درگیری به کرونا دوباره تب کردم و به دلیل وخامت حال و اوضاعم در بیمارستان بستری شدم. در آن زمان ۴۵ درصد ریه‌‌هایم درگیر شده بود و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان با تنفس مصنوعی امکان تنفس داشتم.
وی با اشاره به اینکه روند کورتن درمانی برای کاهش التهابات بدنم انجام می‌شد، تصریح کرد: الحمدلله دو روز پیش با بهبود وضعیت عمومی بدنم، پزشکان اجازه ترخیص از بیمارستان را به من دادند و در حال حاضر در منزل ادامه روند درمان را پیگیری می‌کنم تا این ویروس کاملاً از بدنم خارج شود و تست کرونایم منفی شود.


منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی