مدیرعامل خانه مداحان:خانه مداحان امروز که با دیروز متفاوت است

تاریخ:1400/2/13

نسخه چاپی

" مدیرعامل خانه مداحان با تمجید از نسل جوان مداح کشور اظهار کرد: شور و هیجان‌ها بیشتر شده و جوانان امروز به این نسل مداح توجه دارند. آن‌ها، شور و شوق فراوان‌تری از ما دارند. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، مهمان سیزدهمین برنامه هیئت‌آنلاین با اجرای مصطفی صابر خراسانی، حاج محسن طاهری از مداحان مشهور و مدیرعامل خانه مداحان و رئیس هیئت‌مدیره بنیاد دعبل بود، .
 به گزارش خبرگزاری مهر، وی در این گفتگو درباره استقبال خانه مداحان از مداحان جوان و افراد مستعد سخن گفت و با تمجید از نسل جوان مداح کشور اظهار کرد: شور و هیجان‌ها بیشتر شده و جوانان امروز به این نسل مداح توجه دارند. آن‌ها، شور و شوق فراوان‌تری از ما دارند. تازه‌کار و تازه‌نفس هستند و همین هم محافل و مجالس را خیلی پرشورتر کرده است. ما ضمن تشکر از آن‌ها، دست تک‌تکشان را به‌گرمی می‌فشاریم و از آن‌ها تقاضا می‌کنیم که به خانه مداحان امروز که با دیروز تفاوت کرده حتماً سر بزنند. خانه خودشان است.
وی افزود: پیش از این، عنوان خانه مداحان در اساسنامه،خانه مداحان تهران بزرگ بود اما حالا این عنوان کشوری شده‌است و سازوکار فراگیر آن و ابزارهای قانونی آن در کشور دارد فراهم می‌شود. از استان‌های مختلف تقاضای همکاری داشتیم.
او ادامه داد: در بحث استعدادیابی نه به صورت کشوری بلکه باید جهانی عمل کنیم چراکه تمام نوکران اهل‌بیت و مداحان در داخل و شهرهای بزرگ نیستند. از مداحان و افراد مستعد در این حوزه در سرتاسر کشور می‌خواهیم تا از طریق سایت خانه مداحان یا صفحه ما در اینستاگرام با ما در تماس باشند. شماره تلفن خانه مداحان هم به زودی قرار است چهاررقمی شود. حتماً شماره جدید را هم اطلاع‌رسانی می‌کنیم.منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی