یک هیأت، حامی کودکان آسایشگاه کهریزک کرج شد

تاریخ:1399/9/3

نسخه چاپی

" یک مداح اهل بیت(ع) گفت: هیأت امام حسین(ع) در شرق تهران، حامی کودکان آسایشگاه خیریه کهریزک کرج شد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، پیام کیانی مداح اهل بیت (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: هیأت امام حسین (ع) در شرق تهران خدمات اجتماعی و کمک‌رسانی‌های بسیاری به نیازمندان با جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشته است.
این مداح اهل بیت (ع) با بیان اینکه بخش عمده کمک‌رسانی و توان ما بناست صرف حمایت از آسایشگاه کهریزک کرج شود، گفت: در این خیریه تنها از کودکان زیر ۱۴ سال که بی‌سرپرست، بدسرپرست، سرطانی، بیمار، سرراهی و ... هستند، نگهداری می‌کنند که در مجموع ۱۱۰ کودک در این مرکز حضور دارد، اما متاسفانه برای نگهداری از آن‌ها و رفع نیازهایشان با مشکلاتی مواجه هستند؛ به طوری که متاسفانه شاید در طول هفته برای تأمین وعده‌های غذایی دچار مشکل باشند.
وی گفت: این آسایشگاه در زمینه تجهیزات پزشکی، وسایل مختلف آموزشی، لوازم غذایی مانند شیرخشک، میوه و دیگر اقلام دچار مشکل هستند که بنا داریم با فراخوان‌هایی با کمک مردم مشکلات آن‌ها را برطرف کنیم.


کیانی گفت: این آسایشگاه البته برای جذب کمک‌های مردمی برنامه‌هایی دارد، اما بنا داریم در این فرایند هیأت تماما حامی آن‌ها شود و به صورت مداوم در طول سال برای رفع نیازهای آنان تلاش کنیم.
این مداح اهل بیت (ع) در پایان خاطرنشان کرد: در روزهای آتی از طریق هیأت، نیازمندی‌های این مرکز را اطلاع‌رسانی کنیم که مردم می‌توانند به صورت نقدی و یا غیرنقدی برای رفع آنان کمک‌رسانی کنند.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی