فعالیت ستاد اجرایی عملیات حاج قاسم سلیمانی در استان بوشهر آغاز شد

تاریخ:1399/8/28

نسخه چاپی

" با تفاهم سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء، ستاد اجرایی عملیات حاج قاسم سلیمانی در استان بوشهر آغاز به کار کرد. "

 به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان عصر چهارشنبه در جمع فعالان تبلیغی اظهار داشت: طرح عملیات سردار سلیمانی با قوت و با کمک دیگر دستگاه‌های فرهنگی مرتبط تا سالگرد شهادت ایشان ادامه می‌یابد.
حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی خاطرنشان کرد: بیش از چهار هزار مرکز فرهنگی اعم از هیأت مذهبی، مساجد، مؤسسات و خانه‌های قرآنی، پایگاه فرهنگی اجتماعی محلات در این طرح بسیج شده‌اند.
وی افزود: شناسایی اقشار آسیب پذیر در محلات به منظور انجام کمک‌های مومنانه و انجام تولیدات رسانه‌ای از دیگر اهداف این طرح فرهنگی است.
در این طرح ملی که با تفاهم سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء در هشت محور از جمله انفاق و کمک‌های معیشتی، دعا و استغفار، همراه کردن مردم در اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، آموزش همگانی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ساماندهی فعالیت‌های فرهنگی و مساعدت در امور بهداشت و درمان در حال برگزاری است. 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی