ریشه‌ای‌ ترین جهاد ایجاد امید در جامعه است

تاریخ:1399/7/27

نسخه چاپی

" معاون فرهنگی و امور تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی معتقد است ریشه‌ای‌ترین جهاد؛ ایجاد امید در جامعه است و دشمن تلاش می‌کند تا انقلاب اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد. "

 به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، نشست هم‌افزایی معاون  امورفرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با مدیرکل و کارشناسان فرهنگی و تشکل‌های میان تخصصی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام محمدمهدی نبی زاده، با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست به ارائه گزارشی از عملکرد فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی این اداره پرداخت و گفت: بحمدالله و باهمت معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، کارشناسان این حوزه و کنشگران و فعالان فرهنگی در سطح استان، به‌زودی و هم‌زمان با اعیاد خجسته ربیع‌الاول، شاهد نتیجه اقدامات این اداره کل و یک آرایش لشگری مناسب در عملیات‌های فرهنگی در خوزستان خواهیم بود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان، شاه‌بیت عملیات‌های فرهنگی را در تعامل و اعتمادسازی بین سازمان تبلیغات اسلامی و کنشگران و فعالان فرهنگی عنوان کرد و افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان از حیث زیرساختی، حوزه معاونتی و تأمین نیرو و ظرفیت‌های منابع انسانی به انسجام و نظم قابل‌توجهی رسیده است.
در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی جلالی، معاون امورفرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی، ضمن رضایتمندی از اقدامات انجام‌شده به اهمیت کیفیت‌بخشی به عملیات‌های فرهنگی در جامعه پرداخت و بابیان اینکه تاکنون هیچ نزاع تمدنی با غرب تا به این اندازه سخت نبوده است و افزود: هم‌اکنون شاهد جنگ تبلیغاتی سختی هستیم که پیش از آن نیز در سال ۴۲ با فریادهای امام راحل آغاز و تا به امروز همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: نخستین و ریشه‌ای‌ترین جهاد؛ ایجاد امید در خود و دیگران است و دشمن همه توان خود را به کارگرفته تا انقلاب اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد بنابراین باید بتوانیم نقطه ایستا و مبارزه خود را در مقابله با دشمنان شناسایی کنیم.
معاون  امورفرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اعزام مبلغان توسط سازمان تبلیغات اسلامی در دوران ۸ سال دفاع مقدس، تصریح کرد: هم‌اکنون در مبارزه تمدّنی به نقطه‌ای رسیده‌ایم که شاهد استیصال دشمن هستیم این در حالی است که به فرموده مقام معظم رهبری (حفظه الله) در این مبارزه، پیروزی نزدیک است.
وی افزود: مردمی‌سازی تبلیغات، رسالت بسیار مهمی است که هر یک از افراد جامعه باید در این عرصه تلاش کنند و بخشی از این بار را بر عهده بگیرند.
گفتنی است، در پایان این نشست، هر یک از کارشناسان و فعالان فرهنگی به بیان نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند.


 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی