آغاز داوری ۶۰۰ اثر ارسالی به چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی

تاریخ:1399/6/24

نسخه چاپی

" تهران- داوری مرحله مقدماتی و بازبینی آثار ۶۰۰ دانش‌آموز ثبت‌نام کننده در چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی آغاز شد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، روز یکشنبه فرهنگسرای اندیشه، این آیین همانند سال‌های گذشته در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، به همت فرهنگسرا و با همکاری شبکه قرآن، سازمان دانش‌آموزی، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و کانون مداحان با هدف شناسایی، حمایت و پرورش استعدادهای بالقوه‌ مداحان نوجوان، تشویق و ترغیب نوجوانان خادم اهل بیت(ع) و پرورش مداحان طراز انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی با توجه به شیوع ویروس کرونا با بهره‌گیری از فضای مجازی برگزار شده و بر این اساس ۶۰۰ نفر از علاقه‌مندان به شرکت در آن، ویدئوهای سه تا پنج دقیقه‌ای از خود تهیه و از طریق درگاه اینترنتی www.qurantv.ir یا www.nogolanhosseini.ir بارگذاری و ارسال کردند.
استان‌های قزوین، اصفهان، کرمان، فارس، البرز و آذربایجان‌های شرقی و غربی دارای بیشترین ثبت‌نام‌کنندگان در این آئین هستند.
براساس این گزارش، با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار، داوری مرحله مقدماتی و بازبینی آثار با حضور داوران و صاحبنظران از جمله «رحمان نوزانی»، «محمود تاری»، «سعید نسیمی»، «حسین درویش» و «محمد امانی‌مهر»  انجام می‌شود.
همچنین راستی آزمایی شرکت‌کنندگان در چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی ۲۹ تا ۳۱ شهریور و آزمون نهایی و ضبط برنامه نهایی نیز سوم تا دهم مهر برگزار خواهد شد.
اختتامیه و اهدای جوایز چهاردهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی-مداحان دانش‌آموز شهر تهران-پنجشنبه ۱۵ مهر برگزار می‌شود.
 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی