دوره آموزش مداحی امیر عباسی برای نوجوانان

تاریخ:1399/4/8

نسخه چاپی

" امیر عباسی مداح اهل بیت(ع) از امروز یکشنبه ۸ تیرماه، جلسات هفتگی آموزش مداحی خود را ویژه نوجوانان ۱۰ تا ۲۰ سال برگزار می‌کند. "

 به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، امیر عباسی مداح اهل بیت(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهارداشت: باتوجه به نیاز آموزش اصولی و فنی نوجوانان علاقه‌مند به مداحی برای رشد و پیشرفت آنان در این عرصه براساس توصیه بزرگان و پیشکسوتان تصمیم گرفتم، کلاس آموزش مداحی با عنوان کانون فرهنگی شهید غلامعلی رجبی را برگزار کنم.
وی افزود: این کلاس ویژه نوجوانان ۱۰ تا ۲۰ سال از امروز یکشنبه ۸ تیرماه آغاز می‌شود که بناست امروز ثبت‌نام و تست اولیه از نوجوانان به عمل آید و از هفته آتی رسماً برنامه‌های آموزشی برگزار شود. لازم است امروز نوجوانان به همراه خانواده‌های خود در کلاس حاضر شوند.
عباسی تصریح کرد: این جلسات آموزشی به صورت هفتگی برگزار می‌شود و بناست به نوحه و کلیات مداحی تا قبل از آغاز ماه محرم برای نوجوانان بپردازیم.
این مداح اهل بیت(ع) افزود: این کلاس‌ها هرهفته یکشنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ در مسجد مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار خواهد شد.
مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی‌پور واقع است.

 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی