فعالان عرصه فرهنگی و تبلیغی گناوه تجلیل شدند

تاریخ:1399/4/7

نسخه چاپی

" بوشهر - به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی از فعالان عرصه‌ فرهنگ و تبلیغ شهرستان گناوه تجلیل شد. "

 به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ظهر چهارشنبه 4/ تیرماه در آئین تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ و تبلیغ شهرستان گناوه اظهار داشت: فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی نقش بسیار مهمی در جامعه و بصیرت‌افزایی به مردم دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی با تبریک روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی و همچنین میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت بر لزوم افزایش بصیرت‌بخشی مبلغین در زمینه‌های مختلف به‌ویژه ترویج سبک زندگی اسلامی، گسترش ارزش‌های اسلامی و انقلابی و مقابله با توطئه‌های دشمنان اسلام تأکید کرد.
این مراسم به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی برگزار شد و در آن از فعالان عرصه فرهنگ و تبلیغ و جامعه هدف سازمان اعم از مداحان، مبلغین، مراکز قرآنی و سایر تشکل‌ها و افراد تأثیرگذار حوزه فرهنگی و تبلیغ با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل به عمل آمد.
این مراسم در ادامه همایش سراسری گام دوم تبلیغ که همزمان با روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی در سازمان تبلیغات اسلامی و مراکز استان‌ها برگزار شد، در سطح شهرستان‌ها هم با هدف تکریم چهره‌های فرهنگی و تبلیغی برگزار می‌شود.

 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی