فعالان فرهنگی مهریز تجلیل شدند

تاریخ:1399/4/7

نسخه چاپی

" یزد- با حضور امام جمعه و جمعی از مسوولان تعدادی از اعضای فعال فرهنگی در امر برگزاری مناسبت‌های دینی به خصوص نماز عید فطر مهریز تجلیل شدند. "

 به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، در این مراسم امام جمعه مهریز به اهمیت همکاری مردم و هیات‌های مذهبی در اجرای برنامه‌ها در کنار سازمان‌ها و مسوولان به عنوان عنوان یک ضرورت اشاره کرد و افزود: باید بیش از گذشته برای انجام بهتر امور از همکاری مردم مومن استفاده کرد.
حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی ادامه داد: مردم و جوانان مومن در تمامی محلات آماده همکاری هستند و بدون شک این کار مسوولان است که زمینه‌سازی آن را با درایت و همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی و کمک رسانه‌های گروهی فراهم کنند.
رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز ابه اهمیت وحدت برای پیگیری مطالبات و تحقق اوامر مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: تمامی موفقیت‌ها و شکست دشمن در گرو همدلی و داشتن بصیرت است.
محی‌الدینی اظهار کرد: دشمنان برای ضربه‌زدن به اصل نظام اسلامی، وحدت و اعتقادات را نشانه رفته‌اند و باید با هوشیاری و اطاعت از مقام معظم رهبری برای شکست دادن اهداف شوم آنها تلاش کرد.
وی گفت: نهادهای فرهنگی و آموزشی با برنامه‌ریزی  از تمامی ظرفیت‌ هیات‌های مذهبی و تشکل‌های دینی برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی استفاده کنند و همواره قدردان مردم فهیم و انقلابی باشند.
مهریز ۱۵۰ هیات مذهبی و ۳۰۰ مسجد دارد.

 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی