رابطه تبلیغات اسلامی با هیئات و مداحان عاطفی است

تاریخ:1399/2/30

نسخه چاپی

" مدیرکل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رابطه سازمان تبلیغات اسلامی کشور با مجموعه های شاخص از قبیل هیئات و مداحان رابطه عاطفی است. "

حجت‌الاسلام مجید باباخانی، در نشستی با رؤسای شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان استان هرمزگان گفت: هیئت و مداح باید از حمایت سازمان تبلیغات اسلامی بهره مند شود و ارتباط خود را با این نهاد دینی و مذهبی حفظ کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، وی افزود: رابطه سازمان تبلیغات اسلامی کشور با مجموعه‌های شاخص از قبیل هیئات و مداحان رابطه عاطفی است و ارتباط تنگاتنگی با این مجموعه‌ها دارد و این نوع ارتباط باید در سطح استان و شهرستان‌ها نیز مشهود باشد.
مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در شرایط کنونی که به دلیل شیوع بیماری کرونا، مداحان با مشکلاتی روبه رو شده‌اند سازمان تبلیغات اسلامی باید در کنار مداحان باشد و در حد توان خود برای رفع مشکلات آنان تلاش کند.
حجت‌الاسلام باباخانی ادامه داد: رمز موفقیت عالمان دینی که در دل مردم جای دارند برقراری ارتباط عاطفی با مردم است از این رو برقراری و حفظ ارتباط تنگاتنگ و عاطفی با مردم نقش مؤثری در موفقیت مبلغان دینی دارد.

 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی