ارضی: جریان مقابل از هنرپیشه‌ها در انتخابات استفاده می‌کند، ما از ظرفیت هیأت غافلیم

تاریخ:1398/11/19

نسخه چاپی

" منصور ارضی گفت: دوستان انقلابی ما از ظرفیت هیأت استفاده نمی‌کنند. جریان آن طرف در آخرین دقایق انتخابات از هنرپیشه‌ها استفاده می‌کنند تا مردم را پای صندوق رای بیاورند، اما ما از ظرفیت هیأت‌ها غافل مانده‌ایم. می‌کنند. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، مراسم عزادارى وفات حضرت ام‌البنین (سلام‌الله‌علیها) و بزرگداشت شهداى مقاومت روزگذشته جمعه ۱۸ بهمن‌ماه در هیأت رایةالعباس(ع) با یش‌منبرخوانی سیدحسین عرب، سخنرانی منصور ارضى و مدیحه‌سرایی حسین سازور، سعید حدادیان، محمدرضا طاهرى، سیدمجید بنى‌فاطمه، محمود کریمى و حسین طاهرى برگزار شد.
 به گزارش خبرگزاری مهر، منصور ارضی مداح اهل بیت (ع) در این مراسم با بیان اینکه دشمن ظرفیت هیأت و مداحان را می‌داند، لذا به آنان حمله می‌کند، تصریح کرد: دشمن تلاش بسیاری می‌کند تا مانع از حضور جوانان در جلسات هیأت شود، فرضاً با ایجاد فضای مجازی مانند اینستاگرام به جوان می‌گوید، به جای حضور در هیأت زنده، مراسم را از طریق این نرم‌افزار نگاه کند تا کم کم حال هیأتی‌بودن را از او بگیرد. از سوی دیگر مداحان را مورد هجمه قرار می‌دهد. فرضاً شایعه‌ای مطرح می‌کند و افراد، بدون بررسی هم می پذیرند و در نهایت که خطا بودن آن نمایان می‌شود، شرمنده می‌شوند.

وی گفت: البته دوستان انقلابی ما نیز از ظرفیت هیأت استفاده نمی‌کنند. جریان آن طرف در آخرین دقایق انتخابات از هنرپیشه‌ها استفاده می‌کنند تا مردم را پای صندوق رای آورند، اما ما از ظرفیت هیأت‌ها غافل مانده‌ایم.

ارضی با بیان اینکه اگر دشمن را نشناسیم، بدترین مصیبت اول به سر ما می‌آید بعد دیگران، تصریح کرد: دشمن فضایی را برای جوانان ایجاد می‌کند که درست مطابق با نفس است. هیأت رفتن جنگ با نفس است. بنابراین دشمن جوان را ترغیب می‌کند تا در هیأت حضور پیدا نکند و حواس او را با فضای مجازی پرت می‌کند.

این مداح اهل بیت (ع) افزود: فرق ما با شهدا در یک قدم است که اگر بندگی خدا را انجام دهیم، آن قدم را طی کرده‌ایم و به آنان خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات جز دین ماست، افزود: اگر انتخاب درست نکنیم و به لجبازی بپردازیم، مجلسی مانند امروز خواهیم داشت که برای محکوم کردن  انتخاب شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی در مجلس، ۳۰ نماینده رأی نمی‌دهند.

ارضی با طرح این سوال که چرا ام‌البنین (س) در کربلا حضور پیدا نکرد؛ در حالی که هیچ کس هم مانع حضور او نبود گفت: ام البنین (س) در مدینه ماند تا در بازگشت کاروانیان روضه‌خوان کربلا شود. روضه خوانی کار بسیار مهمی است که باید قدر آن‌ را بدانیم.

این مداح اهل بیت(ع) در پایان خاطرنشان کرد: روضه خانگی را حتی شده سالی یک مرتبه در خانه خود برگزار کنید تا اهل خانه شما گریه کنند. گریه، جنگ با دشمن است. برای همین نیز اراذل و اوباش در این کشور با روضه و گریه مخالفت

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی