برپایی جشن انقلاب در ۴۱ هیات مذهبی شهرستان ری

تاریخ:1398/11/15

نسخه چاپی

" تهران - رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برپایی جشن انقلاب در ۴۱ هیات مذهبی ری به صورت مستمر در حال انجام است. "

 12:42:47 PM
به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت الاسلام علی کنگرلو روز سه شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سخنرانان در این مراسم به بیان تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی و وظایف همگان در شرایط  کنونی کشور می‌پردازند.

وی تصریح کرد: طی چهل و یک سال انقلاب اسلامی همواره دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی درصدد ضربه زدن و از بین بردن انقلاب بودن اما هرگز به اهداف پلید خود دست نیافتند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری عنوان کرد: ولایتمداری و انقلابی بودن ملت ایران، سدی محکم در برابر توطئه‌های دشمنان است و آنها در طول انقلاب وفاداری خود به نظام و رهبری را اثبات کردند.

این مسئول یادآور شد: جوانان امروز علیرغم هجمه‌های فراوان رسانه‌های معاند و خودفروخته، روحیه انقلابی و ولایتمداری را در خود دارند و هیچ‌گاه فریب تبلیغات دروغ رسانه‌های غرب و بیگانه را نمی‌خورند.

کنگرلو خاطر نشان کرد: انتقال ارزش‌ها و مفاهیم انقلاب موجب حفظ و تداوم نهضت انقلابی شده و بر همین اساس تبیین ارزش‌های انقلاب به نسل امروز یک ضرورت به شمار می‌رود.

وی افزود: جوانان شهرری در عمل اثبات کردند که برای حفظ نظام و انقلاب و رهبری تا پای جان ایستاده‌اند و نمونه بارز این امر، جوان شهید زمانی نیا و سایر جوانان شهید در این شهر است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری تاکید کرد: بیان دستاوردهای چهل و یک ساله انقلاب و پیشرفت در عرصه‌های مختلف موجب روشنگری نسل امروز می‌شود.

شهرستان ری با جمعیتی درحدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی