مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: هیئت های مذهبی در انقلاب اسلامی درخشیدند

تاریخ:1398/11/15

نسخه چاپی

" حجت‌الاسلام ولی نژاد گفت: هیئت های مذهبی و مساجد در طول انقلاب اسلامی و دفاع مقدس درخشیدند. "

 9:09:40 AM
به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد، جمعه ۱۱ بهمن در اجتماع خادمین اهل البیت(علیه السلام) استان گلستان اظهار کرد: هیئت های مذهبی فعال و خوبی در سطح استان فعالیت می‌کنند و همه هیئت ها دارای مدیر و هیئت امنا هستند.
 وی ادامه داد: برخی از هیئت های مذهبی در طول سال به صورت مستمر فعالیت دارند و بخشی نیز در ایام مثل محرم و ماه رمضان و یا در میلاد و شهادت ائمه اطهار (علیه السلام) مناسبت مختلفی را برگزار می‌کنند.
 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه هیئت های مذهبی و مساجد در طول انقلاب اسلامی و دفاع مقدس درخشیدند، افزود: تعداد زیادی از شهدای انقلاب اسلامی از فعالان هئیت های مذهبی و مساجد بودند.
 وی گفت: همچنین هیئت های مذهبی در انقلاب اسلامی در قیام مردم گرگان در ۵ آذر و قیام مردم گنبدکاووس و گالیکش در ۱۲ دی نقش آفرین بودند.
 عضو شورای فرهنگ عمومی گلستان بیان کرد: امروز در نخستین شب طلیعه دهه فجر هیئت امنای مساجد و هئیت های مذهبی با هماهنگی اداره اوقاف و امورخیریه تجمعی در امام زاده عبدالله گرگان داشتند تا باید و نبایدها در برگزاری مراسم ها و هرچه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های گرامیداشت ایام دهه فجر گفتگو و تبادل نظر کنیم.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد متذکر شد: چهلمین روز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی متقارن با ۲۲ بهمن است و این مهم حضور مردم را در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دوچندان می‌کند.
 
وی گفت: دشمن درصد است ۲۲ بهمن با شکوه نباشد و ملت ایران بصیرت بالایی دارند و قطعا در ۲۲ بهمن حضور گسترده خواهند داشت.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی