برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئت های مذهبی در شهرستان لردگان

تاریخ:1398/9/10

نسخه چاپی

" چهار محال و بختیاری - سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئت های مذهبی خبر داد و گفت: شورای هیئت ها در ایجاد تحکیم وحدت بین هیئت های مذهبی نقش بسزایی دارد. "

 12:49:05 PM
به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام اسماعیلی ضمن تقدیر از خدمات و زحمات شواری هیئت های مذهبی طی یک سال گذشته گفت: شورای هیئت های مذهبی در ایجاد انسجام و تحکیم وحدت بین هیئت های مذهبی نقش بسزایی دارد و هیئات مذهبی اصیل‌ترین، منسجم‌ترین و باسابقه‌ترین نهاد مردمی در کشور هستند و با توجه به ضرورت ساماندهی و جهت دهی این تشکلها، شورای هیئات مذهبی در سطح کشور تشکیل شده است.
به گزارش روابط عمومی استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام اسماعیلی فعالیت‌های شورای هیئات مذهبی شهرستان لردگان به‌ویژه انضباط، انسجام، تلاش و دغدغه اعضای آن نسبت به مسائل فرهنگی را قابل تقدیر دانست و افزود: شایسته است شورای هیئات مذهبی با وفاق و همدلی امور مربوط به بزرگترین تشکل دینی مردمی کشور یعنی هیئات مذهبی را پیگیری و در راستای تقویت برنامه های آنان تلاش نماید.
یادآور می‌شود انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئت های مذهبی نهم آذر در محل جلسات اداره تبلیغات این شهر برگزار شد و خانم اعظم مرتضوی فرد به‌عنوان رئیس و ولی بویری بعنوان نائب رئیس و همچنین ابراهیم جمالی به‌عنوان دبیر این شورا معرفی شد.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی