از شایعه تا واقعیت ضرب و شتم شاعر انقلابی

تاریخ:1398/9/10

نسخه چاپی

" طی روزهای اخیر شایعه‌ای گسترده از سوی برخی افراد در زمینه ضرب و شتم یکی از مداحان و شاعران انقلابی زنجان در فضای مجازی که اکثرا توسط افرادی در آن سوی مرزها هدایت می‌شد، منتشر شد، شایعه‌ای که به سرعت تکذیب شد. "

 8:41:00 AM
به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، طی روزهای اخیر شایعه‌ای گسترده از سوی برخی افراد در زمینه ضرب و شتم یکی از مداحان و شاعران انقلابی زنجان در فضای مجازی که اکثرا توسط افرادی در آن سوی مرزها هدایت می‌شد، منتشر شد.
شایعه ضرب و شتم حاج ولی‌الله کلامی، مداح و شاعر انقلابی زنجانی خیلی زود به نقل محافل تبدیل و به یکی از بحث‌های اصلی تبدیل شد.
اما ولی‌الله کلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن رد هر گونه اتفاقی اظهار داشت: من در چند روز گذشته در چند محفل و جمع عمومی و همچنین صدا و سیما اقدام به شعرخوانی کرده‌ام.
گفتنی است، این شاعر انقلابی پس از فتنه روزهای اخیر که پس از افزایش قیمت بنزین صورت گرفت، در جمع مردم معترض زنجان که علیه آشوبگران به خیابان‌ها آمده بودند اقدام به رجز خوانی کرد.
گفتنی است، ولی الله کلامی از شاعران حماسی و انقلابی و از مداحان مشهور کشور و استان زنجان که در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف نظام و انقلاب از جمله دوران هشت سال دفاع مقدس اقدام به سرودن شعر و مداحی کرده است.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی