تشکل‌های وابسته به عنوان بازوان اجرایی سازمان تبلیغات اسلامی

تاریخ:1398/9/9

نسخه چاپی

" مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد:تشکل‌های وابسته به عنوان بازوان اجرایی نقش بسزایی در رسیدن این اداره کل به اهداف خود بر عهده دارند. "

 10:17:36 AM
به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)،حجت الاسلام علیرضا نجیمی در سفر یک روزه خود به شهرستان بافق با حضور در جمع اعضای شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان این شهرستان بر لزوم  حمایت از تشکل های وابسته به این اداره کل تاکید کرد و گفت: تشکل‌های وابسته به عنوان بازوان اجرایی نقش بسزایی در رسیدن این اداره کل به اهداف خود بر عهده دارند.
نجیمی با بیان اینکه فعالیت های دینی بدون زحمت نیست اما این حس مسئولیت است که عده ای را به میدان می آورد، افزود: ایجاد منبع درآمد پایدار در فعالیت های فرهنگی دینی از جمله مواردی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم حمایت سایر نهادها از فعالیت های فرهنگی و دینی تاکید کرد و گفت: این مساعدت ها می تواند از طرق مختلف زمینه ایجاد درآمد پایدار را برای مجموعه ها فراهم کند.
گفتنی است ، شهرستان بافق دارای 44 هیئت مذهبی است، از این تعداد 14 هیئت مذهبی  مجوز  از سوی سازمان تبلیغات اسلامی صادر شده است .

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی