رئیس سازمان بسیج مداحان کشور: شبکه های ماهواره ای برای تخریب معنویت و اسلام بسیج شده اند

تاریخ:1398/4/15

نسخه چاپی

" رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گفت: شبکه های ماهواره ای به ظاهر مذهبی و کارشناسان آنها سنخیتی با اسلام و تعالی معنوی ندارند و برای تخریب آموزه های دینی بسیج شده اند. "

 11:25:42 AM 
به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، یوسف ارجونی شامگاه چهارشنبه 12/تیرماه در همایش بسیج مداحان استان مرکزی افزود: زمانی که امام راحل گفتمان انقلاب اسلامی را بنیان نهاد استعمارگران با دسیسه و نیرنگ برای سرنگونی نظام تلاش کردند.
به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: زمانی که دنیا درگیر بلوک غرب و شرق بود، رهبری معنوی به نام امام خمینی (ره) از بطن مردم قیام و با شعار نه شرقی،نه غربی،جمهوری اسلامی معادلات دنیا را دگرگون کرد.
رئیس سازمان بسیج مداحان کشور بیان کرد: امروز بسیاری از مداحان همچون ستاره ای می درخشند و علاوه بر جریان سازی مناسب، در بیداری و روشنگری جامعه تاثیرگذار هستند.
وی گفت: حفظ وحدت به عنوان یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری نباید مورد غفلت قرار گیرد و ساماندهی جلسات خانگی مداحی باید در دستور کار باشد.
ارجونی افزود: نباید گزینشی برخورد کرد چرا که هنر بسیج در این است که همه گروه ها را متحد کند.
رئیس سازمان بسیج مداحان کشور ادامه داد: نخبه پروری یکی از رسالت های اصلی جامعه بسیج مداحان است و استان مرکزی در این حوزه پیشتاز است.
بیش از ۵۰۰ بسیجی مداح در استان مرکزی و 40 هزار مداح بسیجی در کشور وجود دارد.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی