رسالت بزرگ مداحان ترویج ارزش‌های اصیل دینی و انقلابی است

تاریخ:1398/4/15

نسخه چاپی

" مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: در حال حاضر تکلیف و رسالت بزرگ مداحان در کشور، حفظ ارزش‌های اصیل دینی و انقلابی به منظور ترویج این ارزش ها است. "

 10:59:08 AM
به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت الاسلام صفر قربانپور روز چهارشنبه 12تیرماه در دیدار با یوسف ارجونی، رئیس سازمان بسیج مداحان کشور در اراک، اظهار داشت: رسالت بزرگ مداحان حفظ ارزش‌های اصیل دینی است و مداحان ایران اسلامی بدانند رفتار و کردار و حتی سبک زندگی انها برای مردم حائز توجه و اهمیت است.
به گزارش خبرگزاری مهر، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: این قشر تکلیف سنگینی بر دوش دارند، چراکه همیشه زیر ذره بین کوچه و محله و مردم هستند و لذا باید آسیب‌ها و افت‌ها را مدنظر قرار دهند.
قربانپور تصریح کرد: خوشبختانه ظرفیت استان مرکزی در این حوزه بالا است و می‌توان چهره‌های ناب و اثرگذاری را در این حوزه برای نسل‌های امروز و آینده پرورش داد و معرفی کرد.
در این دیدار همچنین، رئیس سازمان بسیج مداحان کشور اظهار داشت: خوشبختانه مبنای کار سازمان تبلیغات اسلامی با دیگر نهادها و سازمان‌های انقلابی همکاری، تعامل و وحدت است.
وی افزود: امروزه همه مسئولان و آحاد جامعه وظیفه دارند برای نشر معارف دین و اهل بیت (ع) با جان و دل تلاش کنند تا فرهنگ اسلام ناب محمدی را در کشور توسعه ببخشیم و به کشورهای دیگر جهان نیز صادر کنیم.
رئیس سازمان بسیج مداحان کشور خاطر نشان ساخت: امروز اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خوشبختانه با تمام توان و با بهره گیری از امکانات موجود، تعامل و همکاری مطلوبی با سازمان بسیج مداحان استان و کشور دارد و هیچگونه دوگانگی در این بین وجود ندارد.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی