مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی:دور جدید ثبت نام متقاضیان خادمیاری رضوی به زودی آغاز می‌شود

تاریخ:1398/4/15

نسخه چاپی

" مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی گفت: توقف ثبت نام متقاضیان خادمیاری رضوی موقتی است و در آینده نزدیک ثبت نام جدید از متقاضیان آغاز خواهد شد. "

 10:49:16 AM
به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، دکتر علی اکبر عصار نیا مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی با بیان این خبر اظهار کرد: تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر از سراسر کشور در طرح خادم یارای رضوی ثبت کرده‌اند و پس از اتمام مراحل اداری و آموزشی این افراد، ثبت نام جدید از متقاضیان صورت خواهد گرفت.
به گزارش خبرگزاری ها، وی افزود: تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر از علاقه‌مندان و دلدادگان حضرت رضا (ع) که داوطلب طرح خادم یاری رضوی بودند در این سامانه ثبت نام کرده اند و نیاز است تا مراحل اداری، گزینش و آموزش مورد نیاز بدو خدمت خادم یاران به صورت دقیق انجام شود، از این رو به طور موقت ثبت نام جدید متوقف شده است و در آینده نزدیک ثبت از متقاضیان آغاز خواهد شد.
به گفته مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی تا کنون فرآیندهای اداری، گزینشی و آموزشی ۶۰ درصد از متقاضیانی که در گذشته در طرح خادم یاری رضوی ثبت نام کرده‌اند، به اتمام رسیده است و بعد از پایان مراحل گزینشی و شروع به خدمت داوطلبان فعلی ثبت نام جدید هم مجدد شروع خواهد شد.
عصارنیا در ادامه به ۲۸ عرصه تخصصی خدمت خادم یاران رضوی اشاره کرد و گفت: عرصه‌های فرهنگی، تعلیم و تربیت، بانوان، مشاوره خانواده و محرومیت‌زدایی شامل توزیع ارزاق، سفره‌های اطعام و کمک به محرومان و تأمین جهیزیه محرومان بیشترین عرصه‌های خدمت متقاضیان طی یک سال گذشته را به خود اختصاص داده است.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی