معاون استاندار همدان:انقلاب اسلامی ایران در بستر کار فرهنگی به پیروزی رسید

تاریخ:1398/3/21

نسخه چاپی

" معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان :بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در بستر کار فرهنگی به پیروزی رسید، گفت: جبهه فرهنگی انقلاب باید تقویت شود. "

 7:38:24 AM
 به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، مصطفی آزادبخت ظهر یکشنبه در گردهمایی هم اندیشی جبهه فرهنگی انقلاب و تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه سفر شهرستانی استاندار همدان مانع از حضور وی در این برنامه شد، گفت: کارهای فرهنگی خوبی در استانداری همدان انجام شده که بنای استمرار آن را داریم.
به گزارش خبرگزاری مهر، وی با بیان اینکه در استان همدان وحدت و هماهنگی برای رسیدن به هدف کاملاً مهیا است، گفت: وضعیت فعلی کشور حساس است و باید بیشترین مقاومت را در مقابل استکبار و صهیونیسم داشته باشیم.
آزادبخت رمز موفقیت را تقویت وحدت در نظام دانست و با بیان اینکه این وحدت با محوریت مقام معظم رهبری و سربازی مردم رقم می‌خورد، گفت: در استان همدان محوریت با امام جمعه است و فضا برای کار مناسب است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه استاندار همدان به این مسائل اعتقادی راسخ دارد و باید جبهه فرهنگی انقلاب تقویت شود، اظهار داشت: دولت باید بستر را برای کارهای فرهنگی مهیا و فراهم کند.
وی رمز موفقیت را در تقویت کارهای فرهنگی دانست و با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در بستر کار فرهنگی به پیروزی رسید، گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی فرهنگی بود و با پیروی از دستورات اسلام به پیروزی رسیدیم.
وی افزود: از جبهه فرهنگی در حد اعلا پشتیبانی می‌کنیم، گفت: یکی از محور های کارهای فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی است و کارها و برنامه ها نیز مشخص است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بابیان اینکه از مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان همدان نیز حمایت می‌کنیم، گفت: اگر کار فرهنگی را به درستی انجام دهیم در سایر بخش‌ها نیز موفق خواهیم بود.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی