تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مقابل جبهه فرهنگ غرب

تاریخ:1398/2/22

نسخه چاپی

" مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد:کار جزیره ای باید به کار جبهه ای تبدیل شود و سیاست جدید سازمان تبلیغات اسلامی متحد ساختن دغدغه مندان فرهنگی است. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در دیدار با فعالان فرهنگی شهرستان طرقبه و شاندیز با اشاره به ضرورت تشکیل و تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مقابل جبهه فرهنگ غرب گفت: کار فردی و جزیره ای باید به کار جبهه ای تبدیل شود چون امروز دشمن کار جبهه ای می‌کند و سیاست جدید سازمان تبلیغات اسلامی جمع کردن و متحد ساختن دغدغه مندان فرهنگی است تا خود این تشکل ها و گروه ها بتوانند تصمیم بگیرند و فعالیت کنند.
وی با بیان ضرورت تشکیل هیئت اندیشه ورز در سطح شهرستان افزود: باید ذیل این هیئت اندیشه ورز که با حضور فعالان فرهنگی شهرستان تشکیل می‌شود کارگروه های موضوعی تخصصی ایجاد شود تا با همفکری و هم افزایی بتوان مسائل شهرستان را حل کرد.
حجت‌الاسلام صاحبقرانی تصریح کرد: فعالیت فرهنگی بدون داشتن پیوست اجتماعی کاری خنثی است و ما مکلّف هستیم برای فعالیت هایمان در عرصه فرهنگی بسته اجتماعی تعریف کنیم.
وی ادامه داد: امروز مجموعه های فرهنگی می توانند با هم افزایی و تعامل با یکدیگر نیازهای خود را بدون اعتبار مالی رفع کنند و با خدمت رسانی به مجموعه های هم، از خدمات دیگر تشکل ها بهره مند بشوند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ابراز کرد: مسائل فراوانی روی زمین باقی مانده است اما روی قضایا متمرکز شده ایم در حالی که در این برهه باید رویکرد فعالیت ها را از قضیه محور به مسأله محور تغییر بدهیم تا بتوانیم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات مؤثری انجام دهیم.
حجت‌الاسلام صاحبقرانی تأکید کرد: امروز جنگ اراده هاست و اگر اراده ملت پولادین باشد هرکاری را می توانیم انجام بدهیم لذا عزم خود را برای برافراختن پرچم تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور جزم کنید که این فقط با روحیه انقلابی و جهادی سازگار است.


 12:49:05 PM

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی