هم‌اندیشی اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان شهریار با موضوع کمک به سیل زدگان

تاریخ:1398/1/26

نسخه چاپی

" تهران - جلسه فوق العاده شورای هیئات مذهبی شهرستان شهریار با موضوع کمک به سیل زدگان در اداره تبلیغات این شهرستان برگزار شد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، مرتضی نثاری، کارشناس تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، گفت: جلسه فوق العاده شورای هیئات مذهبی شهرستان شهریار با موضوع کمک به سیل زدگان در اداره تبلیغات این شهرستان، شنبه ۲۴ فروردین‌ماه جاری برگزار شد.
نثاری، افزود: در این جلسه که با حضور حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌زاده، رئیس تبلیغات اسلامی شهریار برگزار شد، در رابطه با شیوه امداد و کمک‌رسانی توسط تشکل‌های دینی و مذهبی به مردم سیل‌زده بحث و تبادل نظر شد.
جلیل‌زاده، در این جلسه ضمن اشاره به ضرورت حمایت مادی و معنوی از مردم در مناطق سیل‌زده، تصریح کرد: حادثه غم انگیز سیل در برخی مناطق کشور غمی بر دوش همه مردم و مسئولان کشور است و نیاز است گروه‌های مردمی و دولت با حضور گسترده خود و اقدامات مناسب حمایت جدی و عملی از سیل زدگان کشور داشته باشند.
وی، افزود: باید ضمن اطلاع‌رسانی مناسب، جمع‌آوری کمک‌های ضروری از سوی روحانیون مستقر، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی، مساجد، هیئات مذهبی و کانون مداحان و موسسات قرآنی انجام پذیرد.
اکبری‌نژاد، رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان شهریار نیز در این جلسه بر ضرورت تدوین لیست مشخصات نیروهای داوطلب مردمی برای ارائه به اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران اشاره کرد و متذکر شد: هئیات مذهبی و تشکل‌های دینی ظرفیت بسیار مهم فرهنگی بوده و می‌توانند در فعالیت‌های اجتماعی نقش تأثیرگذاری داشته باشند.


 1:10:02 PM

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی