برگزاری جلسه ستاد شعبانیه در شهرری

تاریخ:1398/1/26

نسخه چاپی

" روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهرری، از برگزاری جلسه ستاد شعبانیه با حضور حجت‌ الاسلام کنگرلو خبر داد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام علیرضا زند، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهرری از برگزاری جلسه ستاد شعبانیه با حضور حجت‌الاسلام کنگرلو خبر داد.
در این جلسه که در شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد، حجج اسلام کنگرلو، شاهچراغی، موسوی، یاسینی،رئیس اداره تبلیغات اسلامی ری، امام جمعه شهرستان ری،باقرشهر،خاورشهر و دکتر افشار شهردارمنطقه ۲۰ جمعی از مسئولین حضور داشته و پیرامون برنامه های اعیاد شعبانیه طی روز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه جاری گفتگو و تبادل نظر کردند.
دکتر افشار گفت: با توجه به توطئه های دشمنان برای تضعیف باورها و اعتقادات در حوزه فرهنگ مهدویت، شناخت امام زمان (عج) و نقش فرهنگ مهدویت در پیشگیری بنیادی از تهاجم و شبیخون فرهنگی و توجه به جریان انتظار از جمله مهمترین اهداف در برگزاری ویژه برنامه های سالروز ولادت امام زمان (عج) در مراکز فرهنگی شهرداری به شمار میروند.
حجت‌ الاسلام کنگرلو گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهر ری همکاری های لازم را برای برگزاری باشکوه مراسم شعبانیه خواهد داشت. چنانکه در این ایام بعد از هماهنگی های به عمل آمده مبلغان و سخنرانان به مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی و مدارس اعزام می شوند.


 12:51:48 PM

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی