اعزام موکب‌های خدماتی با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان به مناطق سیل زده

تاریخ:1398/1/24

نسخه چاپی

" مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان از اعزام موکب ‌های خدماتی با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان به مناطق سیل زده کشور خبر داد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام علی جلالی مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان صبح 20 فرودین ماه  در جلسه «ستاد هماهنگی، برنامه‌ریزی و ساماندهی نیروهای مردمی جهت کمک به مناطق سیل‌زده کشور» که در اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان برگزار شد بیان داشت: با توجه به ابلاغیه و تأکید حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مبنی بر کمک‌رسانی ادارات کل تبلیغات اسلامی به مردم سیل‌زده کشور؛ اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان در نظر دارد با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، موکب‌های خدماتی به این مناطق اعزام کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی،  وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده کمک‌های مردمی استان کرمان به شکل هماهنگ به استان‌های سیل‌زده ارسال و تحویل جمعیت هلال‌احمر آن منطقه می‌شود.
حجت‌الاسلام جلالی ضمن تأکید بر تشکیل کارگروهی در این زمینه خواستار تشکیل جلسه فوری با کانون مداحان، رئیس شورای هیئات مذهبی، بانوان فرهیخته، مؤسسات قرآنی و ائمه جماعت به‌منظور وحدت رویه و هماهنگی بیشتر برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌ها به آسیب دیدگان شد.
گفتنی است، تاکنون مقدمات اعزام ۲ موکب خدماتی از شهرستان‌های ریگان و زرند به مناطق سیل‌زده فراهم‌شده است.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی