برپایی موکب های هیئات مذهبی شمیرانات جهت کمک به سیل زدگان، بیانگرنقش اجتماعی فرهنگ حسینی است

تاریخ:1398/1/24

نسخه چاپی

" به مناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه شمال خبر از برپایی چهار موکب از هیئات مذهبی شمیرانات در مناطق آسیب دیده از سیل این اداره خبر داد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، روابط عمومی تبلیغات اسلامی شمیرانات از دیدار حجت‌الاسلام اکبر زوبین، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات با سرهنگ گرشاسبی، فرمانده سپاه ناحیه شمال و دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان در روز ۲۰ فروردین ماه سال جاری خبر داد.

در این دیدار که به مناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار صورت گرفت، حجت‌الاسلام زوبین ضمن تبریک این روز به سرهنگ گرشاسبی در خصوص موضوعاتی از قبیل: تعاملات فرهنگی این دو نهاد انقلابی، نقش این اداره در کمک به آسیب دیدگان ناشی از سیل اخیر، اعزام مبلغ دینی و برگزاری کارگاه های آموزشی و گفتمان های دینی با موضوع کاهش آسیب های اجتماعی بحث و تبادل نظر کرد.

سرپرست تبلیغات اسلامی شمیرانات با اشاره به برپایی چهار موکب از هیئت های مذهبی شمیرانات در مناطق آسیب دیده از سیل تا این لحظه و مشارکت گروهی از کانون مداحان و تشکل های میانی این اداره گفت: همه این اتفاقات بیانگر نقش اجتماعی فرهنگ حسینی در نظام ولایی و شیعی است.


 10:03:34 AM

 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی