مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی: جبهه انقلاب اسلامی باید تقویت شود

تاریخ:1398/1/24

نسخه چاپی

" مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: درب سازمان تبلیغات اسلامی باید برای همه کسانی که می خواهند کار فرهنگی کنند باز باشد، محدودیت ها را کنار بگذاریم و اولویت ها را تغییر بدهیم. "

حجت الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در جمع کارکنان این اداره کل با اشاره به محتوای حکم انتصاب خود از سوی ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ظرفیت استان خراسان رضوی استثنایی است و مطالبات و توقعاتی که در این استان وجود دارد و ارگان های موجود، حاکی از آن است که مسئولیت ما سنگین است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، وی عنوان‌های مدیریتی را از اعتبارات دنیوی دانست و تصریح کرد: باید وظیفه خود را انجام دهیم وظیفه ای که روی زمین قرار گرفته است و به تعبیر مقام معظم رهبری که در وصف سازمان فرمودند سازمان تبلیغات اسلامی باید کارهای روی زمین مانده انقلاب را انجام دهد.
حجت الاسلام صاحبقرانی افزود: معیار برتری افراد فقط تقواست لذا ارزش گذاری افراد با عناوین مدیریتی و اعتباری درست نیست بلکه اگر تقوای ما بیشتر بود آن وقت «اکرمکم» می شویم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به آیه «وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنینَ» تصریح کرد: منظومه فکری و عملی من جهاد است؛ بنابراین با این معیار همه باید برادرانه تلاش کنیم و به دنبال وجه الله باشیم که اگر وجه الله شدیم باقی می مانیم و کارمان ارزش پیدا می کند.
وی ادامه داد: اولین وبالی که این عناوین دنیوی برای ما ایجاد می کند این است که دست ما را می بندد و اگر کار را درست انجام دهیم دستمان باز می شود و کسی نامش پایدار می ماند که برای خدا فعالیت و تلاش ‌کند.
حجت الاسلام صاحبقرانی تاکید کرد: باید التجا و توجهمان بیشتر شود و همدیگر را توصیه به حق کنیم و همه ما یک جمع و یک تشکیلات هستیم و به فرموده امام علی علیه السلام امام بر گردن مردم حقی دارد و آن این است که اگر نقدی وجود دارد دائم به او رسانده شود؛ در همین راستا به یکدیگر کمک کنیم تا همدیگر را رشد بدهیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به گام دوم انقلاب اسلامی گفت: امروز دوره جبهه سازی است و در عصر جدیدی در گام دوم انقلاب اسلامی با عنوان تمدن سازی نوین اسلامی قرار داریم.
وی در ادامه تأکید کرد: حکم ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی حاج آقای قمی برای همه ماست که به نمایندگی به یک فرد ابلاغ شده است و در حقیقت حکم ایشان بیانیه ماموریت برای دوره جدید حرکت ماست و باید این حکم را مأموریت خودمان بدانیم و از طرح ها و پیشنهادهای جدید ناظر به این حکم استقبال می کنیم.
حجت الاسلام صاحبقرانی با اشاره به ضرورت تعامل هم افزا با نهادهای انقلابی و حاکمیتی تصریح کرد: باید تعامل هم افزا داشته باشیم چون باید جبهه انقلاب اسلامی تقویت شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد: درب سازمان تبلیغات اسلامی باید برای همه کسانی که می خواهند کار فرهنگی کنند باز باشد، محدودیت ها را کنار بگذاریم و اولویت ها را تغییر بدهیم.
حجت الاسلام صاحبقرانی خاطر نشان کرد: باید به نهادهای انقلابی که توسط امام راحل ایجاد شده تعصّب داشته باشیم  و این اعتقاد من است و باید به مجموعه های انقلابی کمک کنیم.
وی با اشاره به آیه «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت أَقدامَکُم» افزود: شاید برخی برای انجام فعالیت های فرهنگی بودجه و امکانات را شرط بدانند اما من قائل به یک سنت الهی هستم که اگر خدا را یاری کنیم نصرت خدا شامل ما می شود.
حجت الاسلام صاحبقرانی در پایان اقدام خبیث و ناشایست امریکا نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد و گفت: امروز یکی از جریان های مخلص و بی تکلف که در نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند جریان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی