در فارس ، شهیدی پیدا نمی کنیم که شناسنامه مسجد و شناسنامه هیئت مذهبی نداشته باشد

تاریخ:1397/11/20

نسخه چاپی

" حجت الاسلام محمد صادق مهرابی در حاشه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شیراز گفت:دستاوردهای تبلیغی بزرگی در فارس داشتیم، شهیدی پیدا نمی کنیم که شناسنامه مسجد و شناسنامه هیئت مذهبی نداشته باشد "

به گزارش سایت خبری تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس در حاشه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شیراز در گفتگویی خبرگزاری مهر گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب در حوزه فرهنگی استقلال فرهنگی بود که نصیب ملت ایران شد،

وی افزود: در قبل از انقلاب حوزه فرهنگی و سبک زندگی کشور برخاسته از نظام های استعماری بوده وبزرگترین دستاورد مااین بود که نگرش منکر تبدیل به نگرش معروف شد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس ادامه داد: یکی از دستاوردهای انقلاب در حوزه فرهنگی، آزادی است که دنیا متوجه شد آزادی آنچه نظام های مادی تعریف می کنند نیست بلکه آزادی از منظر توحید محوری، معاد محوری و نبوت وحوری که گم شده های جامعه آن روز بود، انقلاب اسلامی این نگرش جدید را ایجاد کرد.

حجت الاسلام مهرابی بیان کرد: یکی ازدستاوردهای دیگر نگاه جمهوری اسلامی تبلور یافت  و بزرگترین ارمغان انقلاب در حوزه دستاوردهای فرهنگی بود که یک مبنای فکری را تبیین کرد.

وی گفت: دستاوردهای تبلیغی بزرگی در فارس داشتیم، شهیدی پیدا نمی کنیم که شناسنامه مسجد و شناسنامه هیئت مذهبی نداشته باشد.
 10:33:06 PM

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی