شرکت ۷۷۰ مداح در آزمون سطح بندی مداحان

تاریخ:1397/10/17

نسخه چاپی

" خراسان رضوی - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از شرکت ۷۷۰مداح در آزمون سطح بندی مداحان در این شهرستان خبر داد. "

 به گزارش سایت خبری تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام) به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور ابراز کرد:این آزمون ویژه مداحانی است که اطلاعات آن ها در سامانه طوبی ثبت شده و دارای کد مداحی هستند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: آزمون سطح بندی مداحان به منظور ارتقای سطح مهارت و برنامه ریزی برای آموزش‌های لازم در این شهرستان برگزار شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، روخوانی و روان خوانی قرآن، آشنایی با احکام به‌ویژه احکام مراسم و مناسبت ها، آشنایی با تاریخ اسلام به‌ویژه تاریخ عاشورا، آشنایی با اصول و فروع دین، صحیح خوانی ادعیه (توسل، فرج، کمیل، ندبه) و صحیح خوانی زیارات (عاشورا، امین الله و جامعه کبیره) از جمله منابع و سرفصل‌های آزمون مزبور عنوان کرد.
این مسئول فرهنگی گفت: همچنین همه این مداحان با حضور در کمیسیون سطح بندی کانون مداحان از نظر صلاحیت های فردی و تکنیکی فن مداحی مورد بررسی قرار گرفته و در سطوح مختلف مداحی دسته بندی شدند.
وی افزود: مداحان هیات‌های مختلف که تاکنون موفق به ثبت نام در سامانه نشده اند، باید در اسرع وقت در سامانه طوبی ثبت نام کنند.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی