قدردانی از مسئولین فعال هیئات مذهبی ری همزمان با هفته فرهنگی شهرستان ری

تاریخ:1397/10/17

نسخه چاپی

" رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری از مسئولین فعال هیئات مذهبی هم زمان با هفته فرهنگی این شهرستان تقدیر کرد. "

به گزارش سایت خبری تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، مسئولین فعال هیئات مذهبی شهرستان ری  ۵ دی ۹۷ و همزمان با هفته فرهنگی شهرستان تقدیر شدند.

حجت‌الاسلام علی کنگرلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ری در این جلسه و در جمع اعضای شورای هیئات مذهبی این شهرستان طی سخنانی گفت: حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) جایگاه بسیار بالایی دارد که هم در کلام و عمل ائمه علیهم السلام و هم در گفتار و رفتار علماء دین به بزرگداشت مقام ایشان تاکید شده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری ری را به برکت حضرت قبله تهران نامیدند، که این گفتار مسئولیت بیشتری بر دوش مسئولان این شهرستان قرار داده است.

حجت‌الاسلام کنگرلو اظهار داشت: مسئولان باید بیش از پیش در نشان دادن و شناساندن حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به قشرهای مختلف تلاش کنند و بستر را برای هرچه بیشتر مانوس شدن مردم و بهرمند شدن از برکات آن حضرت ایجاد کرد، لذا پیرو این هدف در هفته فرهنگی و مناسبت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برای اولین بار در شهرستان ری هفت شب جشن و بزرگداشت توسط هیئت های محوری و شاخص با هماهنگی این اداره و حضور اقشار مختلف مردم برپا شد.

در این مراسم مولودی خوانی و سخنرانی و برنامه های فرهنگی متنوع اجرا و در ادامه جلسه از افرادی که تلاش و زحمت در برپایی این مراسم ها داشتند مانند حاج ابوالقاسمی، حبیبیان، صدیق، رام، اسماعیلی، غلامرضا زاده، حاج امیر نعیمی، مسئولین هیئات پیروان شهدای کربلا، حسنیه کریم اهل البیت(ع)، جامعه الذاکرین، انصار سیدالساجدین، حرم الحسین، مسجد حضرت ولی عصر، محبان حضرت زهرا(س) تقدیر شد.


منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی