نشست روسای کارگروه های جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر برگزار شد

تاریخ:1397/10/15

نسخه چاپی

" نشست روسای کارگروه های جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر برگزار شد. "

 به گزارش سایت خبری تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، با حضور حجت‌الاسلام سیدعلی پناه محمودی نیا معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی، زهرا رضایی رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و روسای کارگروه های جمعیت، نشست روسای کارگروه های جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان ۲۰ آبان ۹۷ در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمودی نیا در این نشست گفت: کسی که عضو جمعیت است باید رویحه انقلابی گری داشته باشد و نگاه جهادی بسیار مهم است و باید به گونه ای باشد که شب و روز در فکر باشد که چه کاری برای پیشرف انجام دهیم.

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار سال و لزوم توجه به حمایت از تولید ملی گفت: در حوزه اقتصاد هنوز ورود نکرده ایم خانمهای تولید گر را دعوت کنیم در فضای اشتغال و کمک به اقتصاد مقاومتی به کمک شما بشتابند.

وی با اشاره به لزوم فعالیت در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: در فضای آسیب های اجتماعی در زمینه مواد مخدر، روحانیون مستقر را درآن فضا قرار دهیم ولی اصل برنامه با بانوان فرهیخته است.

فقط روحانیون مستقر به محلات بروند و در مورد اسیب مواد مخدر صحبت کند نیروی انتظامی هم دعوت شود در این زمینه همکاری لازم را انجام دهد.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر در این نشست به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد جمعیت پرداخت و گفت: در فضای مجازی هم از دانشگاه فرهنگیان دعوت شده است که تولید محتوا کنند که قول مساعد داده شده است و همچنین دعوت از بانوان کارآفرین که این امر به کارگروه شعار سال محول شده است.

در بخش دیگری از این نشست خدیجه گرشاسبی، کارشناس امور فرهنگی بانوان و دبیر جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بیان داشت: جذب یاوران جمعیت در شهرستان ها اجباری است و احراز صلاحیت آنان بر عهده کمیته جمعیت بانوان است.


 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی