جلسه کمیته هیئات مذهبی، روحانیت و مساجد دهه مبارک فجر در بندرعباس

تاریخ:1397/10/15

نسخه چاپی

" هرمزگان- جلسه کمیته هیئات مذهبی، روحانیت و مساجد دهه مبارک فجر با حضور سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان بندرعباس برگزار و برنامه این کمیته تشریح کرد. "

 به گزارش سایت خبری تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان، حجت الاسلام اسحاق فاضلی پور دوشنبه 10 دی ماه سال جاری در جلسه کمیته هیئات مذهبی، روحانیت و مساجد دهه مبارک فجر در بندرزعباس گفت: امروزه همه قدرت‌های جهان که با اسلام دشمنی دارند تصمیم گرفته‌اند تا نور الهی و اسلام را خاموش کنند و در این زمینه از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا اسلام ناب را تخریب کنند

وی افزود: فعالیت های فرهنگی باید به گونه ای سازماندهی و ساماندهی شوند که توسعه و گسترش معرفت دین و رشد فرهنگی جامعه را به دنبال داشته باشد و انتظار می رود که تمامی ادارات و سازمان های دولتی متولی حوزه فرهنگ هماهنگی و همکاری بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان بندرعباس تصریح کرد: بصیرت افزایی، تحکیم جایگاه ولایت فقیه در نظام اسلامی، و آشنایی نسل جوان و نوجوان با اهداف شوم استکبار در دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله محورهایی است که در راستای گرامیداشت دهه فجر توسط مبلغان و ائمه جماعات در مساجد تبیین و تشریح می‌شود.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی