تشکلهای مردم نهاد در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعال تر شوند

تاریخ:1397/10/15

نسخه چاپی

" ​مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر برگزاری هرچه بهتر برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تشکلهای مردم نهاد در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب فعال تر شوند و نقش آفرینی کنند. "

 به گزارش سایت خبری تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری‌راد 13دی ماه 97در نشست کمیته تشکلهای مردم نهاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی سخنانی هدف از برگزاری این نشست را هم‌افزایی و مشارکت گسترده اعضای تشکلهای مردم نهاد برای ارائه هرچه بهتر برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب عنوان کرد.
انصاری راد با تاکید بر اینکه جنگ رسانه‌ای حد و مرزی ندارد، گفت: دشمن با تمام توان خود به‌دنبال انحراف جوانان، تبلیغات سوء بر علیه فرهنگ ناب اسلامی است و می‌کوشد از طریق جنگ رسانه‌ای، فرهنگ ایثار و شهادت را زیرسوال ببرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ادامه داد: در شرایطی که دشمن تلاش می‌کند تا از طریق ایجاد و القا، شبهات در جنگ نرم بر علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران، اذهان عمومی را نسبت به این انقلاب و نظام خدشه‌دار کند، تشکل‌های مردم نهاد و فعالان فر هنگی و اجتماعی باید بیش از پیش مراقب توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان باشند و تلاش کنند تا در مقابل جبهه جنگ نرم دشمن پیروز شوند.

وی افزود:در نهم دی ماه88نیز دشمن به بهانه تقلب در انتخابات کوشید با ایجاد اغتشاشات فضای کشور را نا امن کند تا از این طریق بتواند به اهداف شوم خود برسد اما با تدبیر مثال زدنی و هدایت های رهبر معظم انقلاب و حضور میلیونی مردم در صحنه پاسخ دندان شکنی به دشمنان انقلاب داده شد.
وی تصریح کرد:تشکلهای مردم نهاد نقش مهمی در این راستا دارند و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعال تر شوند و نقش آفرینی کنند.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی