جایگاه کانون مداحان باید به درستی در میان مداحان تبیین شود

تاریخ:1397/9/10

نسخه چاپی

" مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: جایگاه کانون مداحان باید به درستی در میان مداحان و شعرای آئینی تبیین شود در این صورت بسیاری از مشکلات این حوزه حل خواهد شد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت الاسلام مسعود صفی یاری در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی گفت: کانون مداحان جایگاه نقش مهمی در ساماندهی، نظارت و حمایت از هیئت مداحان و شعرای آئینی دارد.

وی اظهار کرد: استان زنجان ظرفیت های قابل توجهی در حوزه مداحی دارد. بکار گیری و استفاده از این ظرفیت ها وظیفه کانون مداحان و شعرای آئینی است. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: جایگاه کانون مداحان باید به درستی در میان مداحان و شعرای آئینی تبیین شود در این صورت بسیاری از مشکلات این حوزه حل خواهد شد و مادحین و شعرا مشارکت گسترده در انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی داشته باشند.

صفی یاری به فعالیت های انجام شده در سومین دوره کانون مداحان و شعرای آئینی استان اشاره کرد و افزود: به همت اعضای محترم کانون مداحان اقدامات خوب و قابل توجهی در طول دوره چهار ساله انجام شده و لی با این وجود همچنان نیاز به فعالیت بیشتر و گسترده تر در حوزه ساماندهی، هدایت و نظارت بر فعالیت های مادحین و شعرای آئینی احساس می شود.

 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی