توزیع ۵۰۰ کارت مداحی بین مداحان استان زنجان

تاریخ:1397/9/10

نسخه چاپی

" مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از توزیع ۵۰۰ کارت مداحی بین مداحان ثبت شده در سامانه طوبی خبر داد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره کل تبلیغات اسلامی از توزیع ۵۰۰ کارت مداحی بین مداحان ثبت‌شده در سامانه طوبی خبر داد و گفت: تاکنون اطلاعات بیش از هزار و ۴۰۰ مداح زنجانی در سامانه طوبی ثبت‌شده است.

وی اظهار کرد: تبلیغات اسلامی استان زنجان در بحث ساماندهی مادحین رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده و این سامانه در زمینهٔ ثبت اطلاعات مداحان خوب عمل کرده است و رتبه خوبی داریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: راه‌اندازی سامانه طوبی اقدام مناسبی در راستای ثبت اطلاعات کانون‌های فرهنگی و مذهبی، کانون مداحان، انجمن‌های اسلامی و تشکل‌های مذهبی است.

صفی یاری تأکید کرد: سامانه طوبی از هشتم اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ راه‌اندازی شده است.

وی به مزایای اجرای طرح سامانه طوبی اشاره کرد و یادآور شد: این طرح گام مهمی در ساماندهی هیئت‌های مذهبی است و بانک اطلاعاتی هیئت‌ها و مداحان در دسترس خواهد بود و فعالیت‌ها هم منسجم می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد: برای اینکه مساجد و هیئت‌ها قرآن محور و آموزش محور و برنامه محور باشند طرح سامانه طوبی در سطح کشور و استان زنجان در حال اجرا است.

 

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی