نقش مداحان در راستای ترویج سبک زندگی فاطمی و علوی

تاریخ:1397/8/29

نسخه چاپی

" گلستان- مسئول بسیج مداحان شهرستان کردکوی بیان کرد: مداحان با توجه به ضریب نفوذشان در راستای ترویج سبک زندگی فاطمی و علوی نقش موثری دارند. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)،  خانم زهراسادات مسلمی،مسئول بسیج مداحان شهرستان کردکوی،در دیدار با رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان،در خصوص حفظ شأن مداحی و مقابله با خرافه‌ بیان داشت: بسیج مداحان به دنبال اجرای برنامه‌های متنوعی است تا بتواند قشر مداح را از ورود شبهات و خرافات توسط دشمن آگاه کند.
وی ایجاد فضای انس و محبت به مردم، استفاده از مبلغ و روحانی در هیئت‌ها و برگزاری نماز جماعت، توجه به قرائت قرآن کریم با هدف دستیابی به مفاهیم بلند قرآنی را از راهکارهایی عنوان کرد که سازمان بسیج مداحان برای توسعه گستره فعالیت‌های هیئتها بدنبال آن است.
مسلمی با بیان اینکه مداحان در مراسم مذهبی مختلف در ایام سال می‌توانند بین مردم تاثیرگذار باشند، تصریح کرد: مداحان می‌توانند با توجه به ضریب نفوذشان در راستای ترویج سبک زندگی فاطمی و علوی نقش موثری داشته باشند.
مسئول بسیج مداحان شهرستان کردکوی در خاتمه به مجالس عزاداری اشاره کرد و بیان داشت: ما فرصت های زیادی در اندیشه های اسلامی داریم که در هیج اندیشه دیگر وجود ندارد و باید از این فرصت های استثنائی استفاده کنیم.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی