انتخابات کانون مداحان عامل موثر در توسعه مشارکت های مردمی

تاریخ:1397/8/15

نسخه چاپی

" فارس- کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد گفت: هدف از برگزاری انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی توسعه مشارکت های مردمی در زمینه فرهنگ دینی و مذهبی است. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام) ، ولی همدم، کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد، در مصاحبه ای، ضمن اعلام آمادگی این اداره، برای برگزاری انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی، گفت: شهرستان پارس آباد دارای ۲۲۰ مداح دارای کد مداحی است که با توجه به نزدیکی انتخابات، وضعیت آنها از لحاظ پرونده، کدشناسایی و... بررسی شده است و آماده برگزاری انتخابات بر اساس ابلاغ دستورالعمل هستیم.

وی هدف از برگزاری این انتخابات را توسعه مشارکت های مداحان در زمینه فرهنگ دینی، برنامه ریزی، هماهنگی، نظارت و سازماندهی بر امور مداحان عنوان کرد و گفت: با انتخاب اعضای کانون مداحان تمامی مسائل مربوطه از جمله برنامه ریزی و هماهنگی برای مناسبت های مختلف انجام می‌شود.

کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد افزود: کانون مداحان نقش مهمی در تعامل با این اداره داشته و باید بیش از پیش تقویت شود و تلاش داریم با حضور گسترده مداحان، انتخابات پر شوری را برگزار کنیم.

وی خواستار توجه هرچه بیشتر اعضای کانون مداحان به رسالت خطیر خود شده و تاکید کرد: باید نقش مدیریتی این کانون در برنامه ریزی های این کانون نهادینه شود.


منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی