قدردانی شورای هیات های مذهبی کشور از صدا و سیما

تاریخ:1397/8/12

نسخه چاپی

" بي ترديد آنچه كه موجب ماندگاري اين حركت عظيم ميگردد همانا تلاش هنرمندانه مجموعه تلاشگران در رسانه ملي در پوشش گسترده اين رويداد بزرگ است. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام) به نقل از جنوب نیوز، شورای هیات های مذهبی کشور در پیامی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بابت انعكاس حماسه بزرگ اربعين حسيني قدردانی و تشکر کرد.
 متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اربعين حسيني جلوه اي شكوهمند از عظمت و اقتدار جهان تشيع و صحنه شورآفريني از ابراز خالصانه ترين جلوه هاي عشق و ارادت محبان أهل بيت به ساحت مقدس خامس آل عبا و سرور آزادگان جهان حضرت امام حسين (ع) است.

پياده روي عظيم و ميليوني دلدادگان اهل بيت (ع) در أربعين حسيني در سنوات اخير به عنوان بزرگترين گردهمايي مذهبي جهان به رستاخيزي عظيم از حضور شكوهمند آزاد انديشان و عدالت طلبان مبدل شده كه فارغ از رنگ و نژاد و دين و مذهب با گام هاي استوار و چشمان پر فروغ رهسپار سرزمين عشق و دلدادگي ميشوند.

بي ترديد آنچه كه موجب ماندگاري اين حركت عظيم ميگردد همانا تلاش هنرمندانه مجموعه تلاشگران در رسانه ملي در پوشش گسترده اين رويداد بزرگ است.

شوراي مركزي هيئات مذهبي كشور ضمن تشكر از تلاش همه برنامه سازان، مستند سازان، خبرنگاران و تصويربرداران رسانه ملي ، از تدابير مطلوب و برنامه ريزي هاي دقيق رياست و مجموعه مديران سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران در انعكاس حماسه بزرگ اربعين حسيني كمال امتنان و سپاسگذاري را به عمل آورده و توفيق بيش از پيش همگان را در عمل به منويات رهبر معظم انقلاب از درگاه خداوند متعال خواستار است.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی