هیئات مذهبی جبهه مردمی انقلاب اسلامی هستند

تاریخ:1397/4/20

نسخه چاپی

" رییس سازمان تبلیغات اسلامی در نخستین نشست فصلی رؤسای شورای هیئات مذهبی استانها گفت:هیئات مذهبی جبهه مردمی انقلاب اسلامی هستند. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، نخستین نشست فصلی رؤسای شورای هیئات مذهبی استانها به همت اداره کل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان شنبه دوم تیر ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات برگزار شد.

دکتر سید مهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در این نشست در سخنانی گفت: هیئات مذهبی جبهه مردمی انقلاب اسلامی هستند. این نگاه فعالیتهای تعریف شده ای را می طلبد که در طول سال باید هدفگیری و انجام شود.

وی ادامه داد: شما در ماه مبارک رمضان ۲۲۵ زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کردید. در این کار هدایت نهفته است. کاری که شما کردید خیلی بزرگ است اما با ظرفیتی که شما دارید باید به ده برابر این رقم برسیم. اگر مردم نباشند مشکلات جامعه رفع نمی شوند. مردم؛ یعنی شما. مردم؛ یعنی هیئات مذهبی و کسانی که امت امام هستند.

دکتر خاموشی در بخش دوم از سخنانش به تحلیل مسائل روز همچون منافع ملی و اقتصاد مقاومتی و تبیین اهمیت نقش هیئات مذهبی در رفع مشکلات جامعه پرداخت.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی