هیئات مذهبی این انگیزه را ایجاد کنند که منافع ملی مقدم بر منافع شخصی باشد

تاریخ:1397/4/20

نسخه چاپی

" رییس سازمان تبلیغات اسلامی در نشست فصلی مسئولین کانون مداحان و شعرای آیینی استانها تاکید کرد:هیئات مذهبی این انگیزه را ایجاد کنند که منافع ملی مقدم بر منافع شخصی باشد. "

به گزارش سامانه اطلاع رسانی تشکل های دینی و مراکزفرهنگی(تی. دی. ام)، نخستین نشست فصلی مسئولین کانون مداحان و شعرای آیینی استانها با حضور دکتر سید مهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام حسین روحانی نژاد معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان، حجت‌الاسلام والمسلمین مازنی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، رضا معممی مقدم مدیر کل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان و مصطفی خورسندی رییس کانون مداحان و شعرای آیینی کشور سوم تیر در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان برگزار شد.

دکتر سید مهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی در این نشست ضمن تبیین اهمیت پرداختن به خاندان اهل بیت (ع): شما مداحان پلاک خوبی به در خانه تان زده اید. خدا را شاکریم در محضر دلدادگان اهل بیت (ع) و کسانی هستیم که تبلیغ این نور را می‌کنند. شما این را خیلی بزرگ بدارید. توسل و توکل کنید که از شما این را نگیرند و در این مسیر بمانید.


وی ضمن بحث پیرامون دسیسه های آمریکا و دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران و موقعیت مستحکم و موفقیت های پی در پی کشور در منطقه ادامه داد: شما در مقابل دشمن روشن نگه دارنده چراغ ولایت و همان نور در عموم مردم هستید.محکم جلو بروید خدا هم کمک می‌کند.

دکتر خاموشی در پایان تصریح کرد: هر هیئت باید انگیزه اقتصاد مقاومتی ایجاد کند. هر هیئت این انگیزه را ایجاد کند که منافع ملی مقدم بر منافع شخصی باشد.

منبع : اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی